This is a platform for User Generated Content. G/O Media assumes no liability for content posted by Kinja users to this platform.

موبایل آنر

تلفن همراه تلفن همراه هانر
از پاراگراف گوشی‌های هوشمند روز عالم که در بازار جهانی مشهور شده‌اند , گوشی‌های Honor ( آنر ) میباشند . Honor یکی برندهای Huawei به حساب می آید که عموما در طرح‌هایی معمولی البته جالب و با بها پایین‌ ارائه میشوند .

اگر‌چه هواوی گوشی‌های مارک Honor را متناسب با جوان ها پباده سازی می‌نماید , البته استدلال ها نشان می دهد که‌این تلفن‌ها برای کلیه سنین و قشرها مطلوب و مقرون به صرفه میباشند .

این گوشی‌ها اکثر اوقات دارنده دوربین‌های دوگانه می باشند . پباده سازی جذابی دارا‌هستند و ویژگی‌های نرم‌افزاری آنان با دانش روز دنیا و هوش تصنعی و مصنوعی منطبق داراست .

ما در این‌جا با معرفی شایسته ترین گوشی‌های نوع Honor به شما , عملکرد داریم تا شمارا در تعیین تلفن همراه متبوع خویش ارشادوراهنمایی کنیم .

Honor View 20 ( آنر ویو 20 )
Honor View 20 از جمله گوشی‌های دسته Honor با ویژگی‌های اختصاصی است . از جمله این ویژگی‌ها می‌توان وجود دوربین در جلو اثر هولوگرافیک 7 در پشت شیشه دوربین را ذکر نمود که موجب عکس‌برداری حرفه‌ای میگردد .


این موبایل تلفن همراه با داشتن چیپ ست kirin 980 و رم 6/8 گیگابایتی خویش با قدرتمندترین گوشی‌ها از جمله موبایل Mate 20 Pro ( میت 20 پرو ) که از سایر تولیدات مارک هواوی است , رقابت می کند . احتمال دارد برای نخستین دفعه مارک هواوی شایستگی رویارویی با دیگر برندها را درخصوص کیفیت دوربین داشته باشد .

جلب مشتریان بوسیله یک لنز 48 مگاپیکسلی بی‌فایده است , البته با به کارگیری از حاصل بدست آمده از موقعیت AI آنر 2019 چندان طاقت فرسا نیست .

تنها با پرداخت 499 پوند برای جور با اهمیت موبایل و 579 پوند برای یک موبایل با خاطر رم بیشتر و فضای ذخیره بیشتر می‌توان یک موبایل فوق العاده با قیمت ارزان تهیه و تنظیم کرد . Honor View 20 با تجهیزات ویژه‌ای نظیر داشتن شارژر بی سیم و ضد آب بودن موبایل , میتواند گزینش اکثری از مشتریان باشد .

Advertisement

Share This Story

Get our newsletter